Jdi na obsah Jdi na menu
 


BENJAMIN CREME - Posel naděje

31. 12. 2009

WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

 

BENJAMIN CREME

 

 

Obrazek

 

POSEL NADĚJE

 

,,Benjamin Creme se narodil v Skotském Glasgow, v roce 1922. V raném věku začal studovat umění a dosáhl uměleckých úspěchů jako uznávaný malíř modernistického stylu."

 

,,Spolupracoval s mnoha vedoucími činiteli britské umělecké, hudební a literární scény. Jeho práce vystavovaly četné prestižní galerie."

 

,,V raném věku Creme také studoval různé směry ezoterické filosofie zejména učení, které přenesla koncem 19. století Helena Petrovna Blavatská a Teozofická společnost a později pak Alice A. Bailey."

 

,,Studium mu přineslo poznání o existenci Mistrů moudrosti, dokonalých jedinců, kteří spravují Božský plán pro Zemi. Přesto byl překvapen, když byl v roce 1959 osloven jedním z těchto Mistrů. Bylo mu kromě jiného řečeno, že Maitréja, Světový učitel a Mistr všech Mistrů, by se měl vrátit v příštích dvaceti letech na Zemi. Benjamin Creme, pokud to přijme, by měl v tomto jeho příchodu sehrát důležitou roli."

 

,,O více jak desetiletí později, v roce 1972 započal Creme pod vedením svého Mistra období náročného výcviku pro nadcházející úkol: oznámit skeptickému světu příchod Světového učitele, kterého čekají lidé všech náboženství pod různými jmény - Kristus, Mesiáš, Imám Mahdí, Krišna, Maitréja Budha. Skrze neustálý kontakt pana Creme se svým Mistrem je možné průběžné upřesňování informací o příchodu Maitréji spolu s dalšími údaji které jsou potřebné k celkovému posouzení stávající situace."

 

,,V průběhu let 1975 až 1979 pan Creme přednášel na pozvání po celé Evropě. Během svého prvního turné ve Spojených státech amerických v roce 1980 promlouval v mnoha městech k velkému publiku. Od počátku osmdesátých let jeho turné směřovala do západní a východní Evropy, Japonska, Austrálie, Nového Zélandu, Kanady, Mexika. K tomu je třeba přičíst ročně dva výjezdy do Spojených států. Poskytoval rozhovory více jak 300 rozhlasovým a televizním programům jenom ve Spojených státech."

 

,,Knihy pana Creme na téma příchodu Krista byly přeloženy do sedmi jazyků a publikovány po celém světě skupinami, které zajímá toto téma. Je spoluredaktorem magazínu Share International, měsíčníku, zaměřeného na politické, ekonomické, sociální a duchovní změny, které se nyní dějí globálně. Magazín je distribuován do více jak sedmdesáti zemí."

 

,,Benjamin Creme za svou práci nepřijímá žádnou finanční odměnu a nečiní žádná prohlášení ohledně svého duchovního stavu. Tyto skutečnosti, spolu s jeho hodnověrností, inteligencí a humorem, jinak neuvěřitelnému příběhu propůjčují důvěryhodnost. Mnoho známých osobností souhlasí s kanadským mediálním producentem Maxem Allenem, který řekl: "Příběh o Maitréjovi je naléhavý a Creme je výborný řečník."

 

,,Od svého prvního veřejného vystoupení v roce 1974 již miliony lidí slyšelo tento vzkaz naděje, a mnozí byli inspirováni k tomu, aby pomohli rozšíření této zvěsti po celém světě."

Creme říká: "Mým úkolem bylo udělat první krok směrem k veřejnosti. Napomoct vytvoření ovzduší naděje a očekávání. Budu rád, když to dokážu."

 

Obrazek

 

 

 ,,V knihách Benjamina Creme se člověk dovídá o něčem, co mnoho lidí bude moci jen velmi těžce přijmout. Novodobý prorok zvěstuje světu přesnou vědeckou zprávu o existenci nehmatatelného, ale přesto reálného světa obývanými lidskými bytostmi, jež dosáhly vysoce pokročilé úrovně vývoje, kterou bychom mohli nazvat ,,nadlidskou“. Tyto bytosti se již nemusí ( i když mohou ) vtělovat do fyzických těl, přebývají v oblastech odlehlých lidské civilizaci, a navíc ve frekvenčních úrovních, jež jsou mimo svět, ve kterém žijeme my.“

 

     ,,Obyčejnému člověku, který je otevřen přijímáni nových informací, se tak podává zpráva o tom, že lidstvo není na světě ponecháno samo sobě. Že zde byly a jsou bytosti pokročilejší, které mají možnosti a schopnosti řešit problémy světa pod jednou malou podmínkou, pokud najdou patřičnou odezvu v nás samotných. Přes svou vyspělost, schopnosti a možnosti mají ve fyzičku svázané ruce. Není možné, aby světy duchovní přímo zasahovaly do světů hmotných.“

 

     ,,Přesto však Hierarchie Mistrů a zasvěcenců nesedí se založenýma rukama, ale neustále pracuje a snaží se lidstvo inspirovat a předávat poselství, informace, plány a praktické postupy, jejichž realizací chce usnadnit další vývoj na Zemi. Jedním z takových velkých projektů je metoda ,,SVĚTELNÝCH TRIANGLÚ“, která se světem šíří již více než šedesát let.“

 

     ,,Obrovským duchovním projektem jsou dále práce na přípravě příchodu Maitréji-Krista a jeho skupiny Mistrů. Během několika let jich na fyzickou rovinu Země sestoupí několik desítek, včetně samotného Krista, který stojí v čele Duchovní Hierarchie. Tímto se umožní přímé působení těchto vysoce pokročilých bytostí na Zemi.“

WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW