Jdi na obsah Jdi na menu
 


RÁDI UVÍTÁME VAŠE VZKAZÍKY V NAŠI NAVŠTĚVNÍ KNIZE !

5. 1. 2010
,,Děkujeme Evičko od srdce za krásná a povzbudivá slova plná energie ! Je potřebné v dnešní době přát všem a všemu to nejlepší, protože někteří lidé nacházejí tu pravou cestu díky stránkám, které nabízejí pohlazení, pomoc, sblížení a vzácná přátelství."
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

totální výprodej vibrací slyšících na en....

(alina-, 4. 12. 2011 23:54)

na tomto webu jest útěšných vibrací pramálo,stejně tak,jako je málo citlivých lidí k pomoci Pánu Ježíši Kristu a musí se toto v krátké době změnit.

Ocenenie diela duchovného učiteľa p. Bedřicha Kočího

(Miroslav, 1. 11. 2011 6:58)

Ešte v dobe minulej, keď sa nesmelo písať o duchovných náukách, sa mi dostali do rúk knihy p. B. Kočího - Jak vzniklo mé duchovní léčení a Práh mezi světy I a III. diel. Knihy ma tak zaujali, že som sa snažil nájsť ďalšie tri diely ku knihám Práh mezi světy. Po "nežnej revolúcii" som týchto päť dielov spracoval do jednej veľkej knihy. Veľmi ma potešilo, keď som našiel knihy p. B. Kočího na internete. Prial by som ozaj tým, ktorí túžia po poučení, aby si toto krásne a duchovne bohaté dielo spracovali z internetu do knižnej podoby a čítali po večeroch, nielen pre seba, ale aj pre svojich najbližších. Prajem všetko najlepšie - Miroslav

prosim o přijetí do vesmirné flotily astar seran.jirka hroděj.

(jiří hroděj,socialni ústavy eu., 17. 10. 2011 15:15)

ano,prosim o přijetí do vesmirné flotily astar seran.jirka hroděj,socialní ústavy eu.asi také vite co má byt 21.prosince2012.to mmy v socialnich ústavech eu budeme mít vanočni večeři i s tym jezíškem.ostatni o tomo dnu asi uz vitě.zdravi:jirka hroděj.

Jen tak.

(Mirek, 12. 5. 2011 10:34)

Zdravím všechny.
Tyto stránky jsem objevil jen tak, brouzdáním po netu v této oblasti.
Docela mne zaujaly jak svým obsahem tak i tí, že jsem z také z ostravska.
Zcela jistě stojím na počátku mé(doufám) nové cesty a věřím, že i tyto stránky a lidé na nich mi v tom pomohou.
Mám troch problém s koncentrcía meditací,tak je docela možné shledání se na meditacích.
Přeji všem klid a mír.

všem láskyplným a milujícím bytostem

(Poděkování, 8. 2. 2011 20:50)

Děkujeme paní Caelin i paní Milušce za krásná a povzbudivá slova.
Přejeme všem mnoho Lásky a Světla!!!

Hudba a nádherné barvy

(Miluška Šorejsová, 7. 2. 2011 23:20)

Podobně jako mnoho jiných poutníků také já jsem na cestě ke Světlu a lásce. Není to rozhodně náhoda, že jsem zavítala na tyto nádherné stránky.Poslechla jsem si všechna hudební videa. Můj duch se povznášel a srdíčko plesalo radostí. Je to skutečná oslava Matičky země a přírody. Těm, kdo přinášejí druhým radost,patří mé velké poděkování.Neznám vás lidičky osobně, ale mám vás ráda. Jen tak dál. Hodně lásky všem! Miluška

Ahoj všem.

(Caeilin, 18. 11. 2010 23:00)

Děkuji vám za tyhle stránky. Dnes jsem tu náhodně a poprvé a dali mi odpovědi na otázky, kterými se trápím už dlouho a málem jsem se vydala špatnou cestou. Nepochybujte o tom, že děláte správnou věc.